UAB „ITALIANA LT“ - pirmoji Lietuvoje privati alkoholinių gėrimų gamykla, įsteigta 1995 metais. Jau daugiau kaip 27 metus UAB „ITALIANA LT“ nuosekliai investuoja į inovatyvių ir tradicinių produktų gamybos procesus. Įmonėje kuriami ir vystomi pagrindines alkoholinių gėrimų kategorijas atitinkantys produktai: putojantis vynas, aromatizuoti šviežių vynuogių vyno gėrimai, vermutas, kartusis vynas – biteris, fermentuoti gėrimai: sidras,kriaušių sidras bei specialios technologijos vaisių ir uogų vynai ir pan.

Šiuolaikinė gamybos procesų kontrolė, darbuotojų kompetencija ir ilgametė patirtis užtikrina aukštą gaminamų produktų kokybę, kuri jau yra įvertinta apdovanojimais iš tarptautinių parodų bei konkursų.

UAB „ITALIANA LT“ yra viena didžiausių putojančio vyno gamintojų Baltijos šalių regione. Putojantis vynas gaminamas pasitelkiant Charmat metodą, kuris visoje Vakarų Europoje yra vienas iš populiariausių. Naudojant šį metodą putojantis vynas brandinamas didelėse slėgiminėse talpose.
Aukšta vartotojų lūkesčius tenkinanti ir viršijanti produktų kokybė prekės ženklo ITALIANA produktus išvystė į gerai žinomus, klientų vertinamus kaip vienus aukščiausios kokybės ir labiausiai patikimus produktus rinkoje.

UAB „ITALIANA LT“ nuolat vysto ir atnaujina gaminamos produkcijos technologinius procesus, siekdama kuo geriau atitikti maisto saugos reikalavimus.
Dėl laipsniško bendrovės ir jos profesinės veiklos vystymosi, UAB „ITALIANA LT“ produktai įsitvirtino Lietuvos ir Baltijos šalių rinkose. Bendrovės produkcija taip pat eksportuojama į kitas ES šalis, Aziją ir Šiaurės Ameriką.

Orientacija į klientus yra pagrindinis UAB „ITALIANA LT“ veiklos principas, tad bendrovės veikla yra pagrįsta kokybiškiausių ir geriausių sprendimų paieškomis, įmonės ar privačių klientų prekės ženklų vystymui.